Poradnik “2023 – wynagrodzenia i składki ZUS”

Minęło już sporo czasu od wprowadzenia Nowego Ładu, jednak zrozumienie zmian w nim zawartych sprawia sporej części osób wciąż sporo trudności. Z myślą o nich udostępniamy darmowy poradnik “2023 – wynagrodzenia i składki ZUS”, gdzie w przystępnej formie infografik przedstawiamy najważniejsze kalkulacje, związane z zatrudnieniem pracowników oraz opodatkowaniem i ozusowaniem ich [i nie tylko ich] wynagrodzeń. Zapraszamy do lektury.

Oddział w Kielcach

Od 1 września 2017 r. rozpoczął działalność nasz oddział w Kielcach. Świadczymy w nim wszystkie usługi, dostępne w centrali w Krakowie.

Wszystkich chętnych zapraszamy do naszego biura przy Alei Solidarności 12a/4, 25-323 Kielce, tel. 794 670 222. Z racji “etapu rozruchowego”, wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania.

Zamiast laurki

Podobno szczerość się sprzedaje. Nie będzie to więc historia o dwójce ambitnych, młodych ludzi, chcących zawojować świat biznesu wskutek hodowanej od kołyski Motywacji i Chęci Podjęcia Wyzwań. Będzie o… sami poczytajcie.

R. jest naszym przyjacielem od wielu lat. Któregoś wieczoru po ciężkim dniu, siedząc niekoniecznie przy wodzie mineralnej, opowiedział nam o swoim księgowym. Gdzieś daleko stąd. Opowieść okazała się na tyle inspirująca – R. jest wszak handlowcem i co jak co, ale wizje umie sprzedawać – że ziarenko padło na grunt. Grunt niekoniecznie podatny w tamtym momencie, ale początek został zrobiony, a niekoniecznie woda mineralna zrobiła resztę. Continue reading Zamiast laurki