Potrzebujesz wyceny usług księgowych? Zadzwoń do naszego biura!
księgowość Kraków 606 438 459
księgowość Kielce 530 003 011
pełne dane kontaktowe

Biuro rachunkowe Kraków / Kielce dla Twojej firmy

Advena.pl sp. z o.o. to księgowość w Krakowie i Kielcach dla firm z całej Polski, biura rachunkowe oferujące kompleksowe usługi księgowe. Niezależnie od tego, czy chcecie Państwo dopiero rozpocząć działalność gospodarczą, czy też szukacie wykonawcy innych prac księgowych dla Waszego biznesu, umiemy dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb.

Jeśli zakładacie Państwo działalność gospodarczą lub spółkę, każdemu Klientowi rozpoczynającemu przygodę w biznesie oferujemy darmowe wsparcie początkowe:

Wszystkim już działającym Klientom zapewniamy w ramach standardowej obsługi księgowej:

Dlaczego Advena.pl?


Księgowość. Świadczymy wszystkie potrzebne usługi - pomoc w zakładaniu firm, księgowość wszystkich form działalności, podatki, kadry i ZUS. Sprawdź nas!

Doświadczenie. Szesnastoletnie doświadczenie w branży i ponad 200 Klientów to gwarancja rzetelności.

Jasne zasady. Państwo dostarczacie dokumenty, nasi księgowi informują o podatkach, odpowiadają na pytania i czasem doradzą. Prościej nie umiemy.

Zrozumienie. Przychodzicie, ponieważ chcecie prowadzić biznes. Wiemy o tym - i dlatego nasi Klienci nie odwiedzają urzędów ani ZUSu. Nie muszą.

Bezpieczeństwo. OC biura rachunkowego na 15000€, czym chwalą się inni, jest obowiązkowe. Advena.pl posiada dodatkowe ubezpieczenie na sumę 1,000,000 PLN i ubezpieczenie ryzyk dodatkowych.

Dobre baterie. Nasze telefony zazwyczaj nie rozładowują się nam po 16:00 ani w weekendy - bo w życiu zdarzają się czasem "sytuacje podbramkowe".
 

Elastyczność. Nasze biuro rachunkowe prowadzi księgowość developerom, firmom handlowym, transportowym, mediowym, praktykom lekarskim... i wielu innym. Ciężko nas zaskoczyć.

Biuro księgowe Kraków / Kielce dla jednoosobowych działalności gospodarczych

Osobom, decydującym się na przekazanie do naszego biura rachunkowego obsługi księgowej swoich działalności gospodarczych, oferujemy:

Oursourcing księgowy dla spółek, fundacji i stowarzyszeń [pełna księgowość]

Podmiotom, zobowiązanym do prowadzenia pełnej księgowości [ksiąg handlowych], nasze biuro rachunkowe oferuje:

Klienci korporacyjni

Istniejącym, dużym podmiotom o ugruntowanej, stabilnej pozycji rynkowej, poszukującym sprawdzonego partnera do oursourcingu księgowości, biuro księgowe Advena.pl oferuje - poza standardową obsługą księgową i czuwaniem nad całością rozliczeń z US i ZUS - dedykowane usługi "pod klucz", do których należy m.in.:

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!
biuro Kraków 606 438 459
biuro Kielce 530 003 011
pełne dane kontaktowe


Certyfikat CIK

Biuro rachunkowe Advena.pl sp. z o.o., ul. Wenecja 2B/2, 31-117 Kraków, tel. +48 606 43-84-59. Wszelkie prawa zastrzeżone. (c) Advena.pl sp. z o.o. 2011-2017. Polityka prywatności. Mapa strony. Inspektor Ochrony Danych: Krystyna Wal, iod(at)advena.pl.

ul. Wenecja 2b/2, Kraków tel: +48 606 438 459