Biuro rachunkowe - oferty pracy

Pracuj z ADVENA.PL!

Od chwili założenia w 2007 roku, ADVENA z jednoosobowego biura rachunkowego, skupiającego się na obsłudze zaledwie kilku Klientów, stała się spółką prawa handlowego, oferującą usługi księgowe i obsługującą ponad sto podmiotów gospodarczych. Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w prężnie rozwijającej się firmie i wiążesz swoją karierę zawodową z księgowością, prześlij nam swoją aplikację [CV + list motywacyjny] na adres . Oferujemy:

W momencie powstania wakatu rekrutację prowadzimy wśród Kandydatów, którzy przesłali nam swoje aplikacje. Dlatego też prosimy o nadsyłanie swoich zgłoszeń, a skontaktujemy się, jeśli pojawi się oferta dopasowana do Twojej aplikacji i oczekiwań.

Szanowni Państwo, jeśli chcecie pochwalić się znajomością języków obcych, prosimy o wpisywanie realnej oceny ich opanowania. Cenimy szczerość i uczciwość, rozmowa kwalifikacyjna wykaże faktyczny poziom opanowania po paru minutach, a wpisując umiejętności językowe nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym tracicie Państwo niepotrzebnie swój i nasz czas, dodatkowo sami stawiając się w niekorzystnym świetle. Znajomość języka obcego nie jest - poza wyjątkami - u nas warunkiem koniecznym, ale prawidłowa samoocena - jak najbardziej. Dziękujemy :)

Nieustająco poszukujemy osób na stanowiska:

Księgowy (nr ref. 01/HM)...

... Młodszy Księgowy (nr ref. 02/HM)...

... Specjalista ds. Kadr / Płac (nr ref. 03/HM).

Prosimy o dołączenie w temacie e-maila numeru referencyjnego, a w samej aplikacji - klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).

Z przykrością informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Biuro rachunkowe - oferty pracy

Certyfikat CIK

Biuro rachunkowe Advena.pl sp. z o.o., ul. Wenecja 2B/2, 31-117 Kraków, tel. +48 606 43-84-59. Wszelkie prawa zastrzeżone. (c) Advena.pl sp. z o.o. 2011-2017. Polityka prywatności. Mapa strony.

ul. Wenecja 2b/2, Kraków tel: +48 606 43-84-59