Biuro rachunkowe - oferty pracy

Pracuj z ADVENA.PL!

Od chwili założenia w 2007 roku, ADVENA z jednoosobowego biura rachunkowego, skupiającego się na obsłudze zaledwie kilku Klientów, stała się spółką prawa handlowego, oferującą usługi księgowe i obsługującą ponad sto podmiotów gospodarczych. Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w prężnie rozwijającej się firmie i wiążesz swoją karierę zawodową z księgowością, prześlij nam swoją aplikację [CV + list motywacyjny] na adres . Oferujemy:

W momencie powstania wakatu rekrutację prowadzimy wśród Kandydatów, którzy przesłali nam swoje aplikacje. Dlatego też prosimy o nadsyłanie swoich zgłoszeń, a skontaktujemy się, jeśli pojawi się oferta dopasowana do Twojej aplikacji i oczekiwań.

Szanowni Państwo, jeśli chcecie pochwalić się znajomością języków obcych, prosimy o wpisywanie realnej oceny ich opanowania. Cenimy szczerość i uczciwość, rozmowa kwalifikacyjna wykaże faktyczny poziom opanowania po paru minutach, a wpisując umiejętności językowe nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym tracicie Państwo niepotrzebnie swój i nasz czas, dodatkowo sami stawiając się w niekorzystnym świetle. Znajomość języka obcego nie jest - poza wyjątkami - u nas warunkiem koniecznym, ale prawidłowa samoocena - jak najbardziej. Dziękujemy :)

Nieustająco poszukujemy osób na stanowiska:

Księgowy (nr ref. 01/HM)...

... Młodszy Księgowy (nr ref. 02/HM)...

... Specjalista ds. Kadr / Płac (nr ref. 03/HM).

Z przykrością informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.


KLAUZULA OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję że:
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Advena.pl sp. z o.o. zarejestrowana w Krakowie (31-117) przy ul. Wenecja 2b/2, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000403791 posiadającą następujące numery identyfikacyjne: NIP 6762451661 oraz REGON 122463151,
  2. Dane osobowe zbierane przez Administratora to imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, wykształcenie dodatkowe, przebieg pracy zawodowej.
  3. Żądanie podania w/w danych jest zgodne z Art. 221. § 1 Kodeksu Pracy i niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
  4. Dane będą przetwarzane wyłącznie do celu rekrutacji, i usuwane niezwłocznie po jej zakończeniu.
Jeśli zdecyduje się Pan/Pani na pozostawienie Advena.pl swoich danych osobowych do celów przyszłej rekrutacji, proszę zamieścić w treści aplikacji klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Advena.pl moich danych osobowych podanych w tym dokumencie do celów przyszłej rekrutacji. Moje dane będą przechowywane maksymalnie 3 lata, lub do czasu wyrażenia przeze mnie żądania zaprzestania ich przetwarzania. Zostałem/łam poinformowany/wana o przysługujących mi prawach: prawie żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawie do ich niezwłocznego sprostowania, prawie do usunięcia danych osobowych (zostania zapomnianym) lub ograniczenia ich przetwarzania, oraz że mam prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Wycofania zgody można dokonać poprzez wysłanie maila na adres biuro@advena.pl

Biuro rachunkowe - oferty pracy

Certyfikat CIK

Biuro rachunkowe Advena.pl sp. z o.o., ul. Wenecja 2B/2, 31-117 Kraków, tel. +48 606 43-84-59. Wszelkie prawa zastrzeżone. (c) Advena.pl sp. z o.o. 2011-2017. Polityka prywatności. Mapa strony. Inspektor Ochrony Danych: Krystyna Wal, iod(at)advena.pl.

ul. Wenecja 2b/2, Kraków tel: +48 606 438 459